Eğitimlerimiz

Karizma sürücü kursları Gaziantep, İslahiye, Güneysınır (Konya) ve Karaman illerinde sevgili sürücü adaylarına hizmet vermektedir. Bu sayfamızda verdiğimiz başlıca kursları inceleyebilir gerekli bağlantıları tıklayarak kurs sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

Bize başvuran araç kullanmasını bilen veya hiç sürücü koltuğuna oturmamış sürücü adaylarına sıfırdan kurs eğitimi veriyor ve 10 adaydan 9’unu istedikleri ehliyet tipine kavuşturuyoruz.

Otomobil Ehliyeti

Otomatik veya Manuel tarzı otomobilleri kullanbilirsiniz, bu ehliyet tipi B sınıfıdır.

Motorsiklet Ehliyeti

Motosiklet kullanmak isteyen kursiyelerimiz için 16 yaş üzeri olması şartı ile motosiklet ehliyeti alabilir.

Özel Direksiyon Dersi

Her gün mesai saatleri içinde (08:00 / 18:00) arası işinde profesyonel hocalarımız ile birlikte özel direksiyon dersi alabilirsiniz.

İlk Yardım Eğitimi

Her hangi bir kaza da veya genel sağlık durumlarım da sağlanması gereken temel sağlık görevlerini işlediğimiz dersimizde. Ehliyet almak isteyenlerin zorunlu gördüğü bu ders sayesinde sizde ilaçsız olarak yapılan bu uygulamalarda ilkyardımcı olacaksınız.

Trafik ve Çevre Bilgisi

Trafik üzerinde gerçekleşen olumsuz davranışları işlediğimiz bu dersimizde; Trafik işaretleri, trafikte nasıl davranmalıyız gibi konuları işleyeceksiniz.

Motor ve Araç Tekniği Bilgisi

Motor aksamları, araç motorları ve motor parçalarına kadar araç motorları ile ilgili tüm teknik bilgiye bu eğitimle sahip olacaksınız.

Nasıl yardım edebiliriz?

Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm soruları cevaplayabiliriz. Biz kendimize güvenen, çözüm odaklı çalışan bir Sürücü Kursuyuz.

Bizim hakkımızda neler söylediler?

çok kısa bir sürede ehliyet alabileceğime inanmıyordum. 1 ay gibi bir sürede ehliyetimi aldım teşekkürler Karizma sürücü kursu

Ayşenur Işık

Hiç araba kullanmasını bilmiyordum ama çok kısa bir sürede güzel kullandım. Ve ilk denememde ehliyetimi aldım.

Mustafa Işık
Mustafa Işık

Birinci Sınıf Sürücü Kursu mu arıyorsunuz?